Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna

 BIP

0 NAS

 

 

 

  

TYGODNIOWY  ROZKŁAD  PRACY  PRACOWNIKÓW  MERYTORYCZNYCH  PPP  NA  ROK  SZKOLNY  2017/2018


L.P

 NAZWISKO I IMIĘ

 PONIEDZIAŁEK

    WTOREK

       ŚRODA

   CZWARTEK

      PIĄTEK

1.

NOSEWICZ RAFAŁ - DYREKTOR

---

---

09.00-15.00

---

---

2

WRONA HANNA - WICEDYREKTOR

10.00-15.00
15.00-17.30

08.00-13.00

---

 

14.00-16.30

---

3

BERNASIŃSKA AGNIESZKA

08.00-12.00
12.00-13.00

08.00-12.00

08.00-12.00
12.00-13.00

13.30-18.30

08.00-13.00

4

PALIŃSKA MAGDALENA

-----

-----

12.00-17.00

08.30-13.30

-----

5

ORZECH GABRIELA

14.00-18.00

14.00-18.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

6

REGLIŃSKA MARIA

----

12.00-18.00

13.00-17.00

-----

-----

7

SADOWY KATARZYNA

10.30-14.30
14.30-15.30

09.30-13.30
13.30-14.30

08.00-12.00

13.00-17.00

08.00-12.00

8

STĘPIEŃ DANUTA

09:00-13:00

09:00-13:00

14:00-18:00

13.00-17.00

12.00-16.00

9

CHRZANOWSKA-MORDAL MAJ

11.00-14.00

16.30-20.00

08.00-14.00

08.00-12.30

08.00-11.00

10

GIERSZEWSKA MAŁGORZATA

13.00-17.00
17.00-19.00

08.00-12.00
12.00-15.00

08.00-12.00

13.00-17.00
17.00-19.00

08.00-12.00

11

JACKIEWICZ ANETA

08.00-12.30

08.00-13.30

11.30-14.30

13.30-17.00

08.00-11.30

12

OLESZKIEWICZ KATARZYNA

13.30-18.00

13.30-17.30

08.00-11.30

08.00-13.00

12.30-15.30

13

OZIMEK ANNA

14.00-19.00

08.00-12.00

08.00-11.00

14.00-19.00

11.00-14.00

14

SZEWCZYK EWA

09.00-13.00

08.30-12.30
12.30-15.30

09.30-13.30
13.30-17.30

09.00-13.00

09.00-13.00

15

WALCZAK MONIKA

14.20-18.20

08.00-14.00

11.15-15.15

08.00-11.00

08.00-11.00

16

WIERZCHOWSKA SYLWIA

------

12.00-16.30

14.00-19.30

-----

-----

17

BACIC-SALISZEWSKA ALINA

08.00-12.00
12.00-17.00

15.00-19.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

18

CHOJNOWSKA-REJMER MAŁGORZATA

13.00-17.00
17.00-18.00

11.00-15.00
15.00-16.00

13.00-17.00

11.00-15.00

08.00-10.00
13.00-15.00

19

TARNOWSKA KAROLINA

11.00-15.00
15.00-17.00

10.00-14.00

13.00-17.00

10.00-14.00

09.00-13.00

20

MAJEWSKA WIOLETTA

13.00-18.00

08.00-12.00

13.00-18.00

13.00-16.00

08.00-11.00

21

TOMASZEWSKA HANNA

-----

09.30-13.30

15.00-17.00

11.15-15.15

-----

22

PAŹDZIO  RENATA

13.00-18.00

12.00-17.00

13.00-17.00

12.00-16.00

09.00-11.00

23

GÓRSKA ELŻBIETA

16.00-18.00

16.15-18.15

-----

16.00-18.00

-----

24

POKRZYWNIAK ARTUR

08.00-12.00
12.00-13.00

12.00-16.00
16.00-17.00

12.00-16.00
16.00-17.00

08.00-12.00
12.00-13.00

11.00-15.00

25

 

DYKTY WŁADYSŁAW

13.00-13.45
13.45-15.15 B
15.15-18.45

----

-----

14.15-15.45 B
15.45-18.45

----

26

GRĘDECKI PIOTR

-----

12.00-18.30

15.30-19.00

-----

-----