Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna

 BIP

0 NAS

TYGODNIOWY  ROZKŁAD  PRACY  PRACOWNIKÓW  MERYTORYCZNYCH  PPP NA  ROK  SZKOLNY  2020/2021R

L.P

 NAZWISKO I IMIĘ

 PONIEDZIAŁEK

    WTOREK

       ŚRODA

   CZWARTEK

      PIĄTEK

 1.

NOSEWICZ RAFAŁ - DYREKTOR

---

---

09.00-15.00

---

---

 2.

WRONA TAMARA-WICEDYREKTOR

10.00-15.00

08.00-13.00

---

---

---

 3.

BERNASIŃSKA AGNIESZKA

08.00-12.00

12.00-14.00

08.00-12.00

12.00-13.00

08.00-12.00

13.00-17.00

17.00-18.00

08.00-12.00

12.00-13.00

 4.

CHOJNOWSKA-REJMER MAŁGORZATA

08.00-13.00

08.00-11.00

12.00-16.00

13.00-17.00

08.00-12.00

 5.

PALIŃSKA MAGDALENA

-------

13.00-18.00

08.30-13.30

08.30-13.30

-------

 6.

REGLIŃSKA MARIA

-------

13.00-18.00

12.00-17.00

-------

-------

 7.

SADOWY KATARZYNA

08.00-12.00

12.00-14.00

08.00-12.00

12.00-13.00

13.30-17.30

17.30-18.30

13.30-17.30

08.00-12.00

 8.

STĘPIEŃ DANUTA

08.30-12.30

14.00-18.00

09.00-13.00

13.00-17.00

11.30-15.30

 9.

SZELĄG GABRIELA

13.00-17.00

08.00-11.00

14.00-17.00

08.00-12.00

08.00-11.00

 10.

CHRZANOWSKA-MORDAL MAJ

16.00-20.00

08.00-13.00

12.00-15.00

08.00-13.00

08.00-11.00

 11.

GIERSZEWSKA MAŁGORZATA

14.00-18.30

08.00-12.00

13.00-17.00

08.00-12.00

08.00-11.30

 12.

SZEWCZYK EWA

12.00-16.00

16.00-19.00

08.30-12.30

12.00-16.00

16.00-19.00

08.30-12.30

12.30-13.30

11.00-15.00

 13.

WALCZAK MONIKA

12.45-16.45

16.45-18.45

09.30-13.30

13.30-14.30

08.00-12.00

12.00-15.00

08.00-12.00

08.00-12.00

12.00-13.00

 14.

WIERZCHOWSKA SYLWIA

08.00-12.00

12.00-14.00

08.00-12.00

12.00-14.00

14.15-18.15

14.15-18.15

08.00-12.00

12.00-13.00

 15.

BACIC-SALISZEWSKA ALINA

08.00-12.00

13.00-17.00

08.00-12.00

12.00-16.00

12.00-16.00

 16.

TARNOWSKA KAROLINA

12.00-16.00

09.00-13.00

12.00-16.00

08.30-12.30

08.30-12.30

 17.

MAJEWSKA WIOLETTA

11.30-15.30

08.00-12.00

12.00-16.00

16.00-18.00

13.00-17.00

17.00-18.00

08.00-12.00

 18.

PAŹDZIO RENATA

13.00-18.00

13.00-17.00

13.00-18.00

13.00-15.00

12.00-16.00

 19.

GRABUSIŃSKA EDYTA

15.00-18.00

------

14.00-18.00

15.00-18.00

-----

 20.

MATYSZEWSKA MONIKA

07.00-08.00 I

-----

07.00-10.00 I

-----

07.00-10.00 I

 21.

TOMASZEWSKA HANNA

-----

11.00-15.00

08.00-10.00

---

-----

 22.

GÓRSKA ELŻBIETA

15.30-18.30

-----

-----

15.30-18.30

-----

 23.

DYKTY WŁADYSŁAW

-----

-----

13.00-18.00

-----

-----

 24.

POKRZYWNIAK ARTUR

08.00-12.00

12.00-13.00

12.00-16.00

16.00-17.00

12.00-16.00

16.00-17.00

08.00-12.00

08.00-12.00

 25.

SOBCZYK KRYSTYNA

13.00-17.00

08.30-12.30

08.30-12.00

12.00-15.00

13.00-15.30