Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna

 BIP

Warsztaty

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________

 

Skos: SPECJALNE POTRZEBY EDUKACYJNE  Zespół Samokształceniowy Terapeutów poleca serię publikacji „One są wśród nas” 

Źródło informacji: Publikacje zostały pobrane ze strony https://www.ore.edu.pl/edukacja-najmlodszych/4288-specjalne-potrzeby-edukacyjne. Zapraszamy na stronę Ośrodka Rozwoju Edukacji (ORE) - celem pobrania materiałów szkoleniowych, publikacji z zakresu pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

 


_______________________________________________________________________________________________________________

 

Dnia 27.09.2018r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Słupsku odbyło się szkolenie pt. „Rozpoznawanie i wczesna interwencja w zaburzeniach odżywiania”. Uczestnicy szkolenia zostali zapoznani między innymi z częstością występowania zaburzeń odżywiania, kryteriami diagnostycznymi (DSM-V, oraz ICD-10) bulimii, anoreksji, zespołu kompulsywnego jedzenia, przykładowymi narzędziami do oceny stanu osoby chorej, powikłaniami związanymi z bulimią i anoreksją (somatyczne, psychiczne) oraz zespołem kompulsywnego jedzenia.
Szkolenie prowadziła psycholog, terapeuta Pani Monika Piotrowska z Ogólnopolskiego Centrum Zaburzeń Odżywiania z Wrocławia.

Zapraszamy do lektury : (http://centrumzaburzenodzywiania.pl/strefapacjenta/).

  • Pomoc dla Ciebie (nadwaga i otyłość) —› pdf
  • Pomoc dla Bliskich —› pdf
  • Pomoc dla Ciebie —› pdf
  • Wykaz literatury na podstawie zbiorów (Wydział Informacyjno-Bibliograficzny/Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku) —› pdf

 

Organizator szkolenia:                                                                                  Współorganizator:

                                  

 

 

 

—» programu szkolenia pdf.

 

 

—» katalog nowosci 2018.pdf

 

 

 

strona 1

dalej >>> 2 . >>>3